- Koopprijs
- € 969.000,- k.k.
Dedemsvaart | Langewijk 190
Beschrijving
Op zoek naar een prachtig en statig woonhuis met charme, heel veel leefruimte en veel mogelijkheden?
De monumentale vrijstaande “Villa Rijnenburgsoord” met koetshuis/schuur treft u op loopafstand van het centrum van het dorpscentrum. Naast het huis, aan de sfeervolle binnenplaats ligt het bijna 15 meter lange koetshuis. Het oorspronkelijke bouwjaar van deze villa is ca. 1882. Dit schitterende monumentale pand is zeer smaakvol, met gebruik van mooie en duurzame materialen, geheel gerenoveerd. De villa bevindt zich in een zeer goede onderhoudstoestand.
Dit fantastische familiehuis, dat wordt geflankeerd door twee reusachtige rode beuken en een dubbele oprijlaan, is enigszins van de weg af gelegen op een royaal perceel van maar liefst ruim 3.500 m². De tuin is keurig aangelegd, er is duidelijk gedacht aan de kinderen, gelet op de speeltuin en er zijn diverse terrassen. Achterin de tuin bevindt zich ook nog een dierenverblijf en een tuinhuis. Het perceel biedt meer dan voldoende parkeergelegenheid.
Indeling woonhuis:
Begane grond: via de dubbele voordeur betreedt u de meer dan 18 meter lange authentieke gang/hal met marmeren vloer. Deze gang loopt door tot aan de achterdeur, welke eventueel kan fungeren als aparte kantooringang.
Aangrenzend aan de gang bevinden zich een heerlijke lichte woonkamer voorzien van fraaie details, zoals het hoge plafond met fraaie detaillering, de zwart marmeren schouw, fraaie vensterbanken met zitbanken en binnenluiken, een dinerkamer met schouw en ook weer voorzien van de elegante details, een prachtig authentiek trappenhuis, een geweldige woonkeuken voorzien van alle gemakken. De keuken is handgemaakt. Alle mogelijke en gewenste apparatuur treft u hier aan, zoals onder meer en fraai en royaal fornuis met ovens, een koffiemachine, twee royale koelkasten en een vriezer. Vanuit de keuken bereikt u via openslaande deuren een ruim beschut terras voorzien van dakplatanen, druiven en rozen. Tevens gelegen aan de gang een kleine, doch functionele badkamer voorzien van inloopdouche en wastafel, twee kelders, hier is de opstelling van 1 HR-CV combiketel, de bibliotheek / kantoor met kleine aangebouwde serre en inpandige kluis, een bergruimte, een werk-/muziekkamer, garderobe, toilet voorzien van hangtoilet en waterfontein en de bijkeuken met de witgoedopstellingen.
1e verdieping: via het prachtige trappenhuis bereikt u een ruime overloop. Hieraan bevinden zich twee royale en luxe afgewerkte badkamers, beiden voorzien van ligbad, inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en hangend toilet. Verder bevinden zich op deze verdieping 5 mooie slaapkamers, waarvan 1 kamer nu in gebruik is als royale kleedkamer.
2e verdieping: via een vlizotrap is de ruime bergzolder bereikbaar. Hier is de andere HR-CV combiketel (bouwjaar 2023) opgesteld.
Het koetshuis (ca. 63 m2) bestaat uit een gedeelte garage, een gedeelte bergschuur en een gedeelte hobby- / ontspanningsruimte. Diverse aansluitingen zijn aanwezig. Het is zelfs mogelijk hier een gastenverblijf te realiseren.
Bijzonderheden:
– Het is zeer goed mogelijk om wonen en werken te combineren in dit unieke object.
– Keurig onderhouden!
– In 2022/2023 is de achtertuin nieuw aangelegd.
– De platte daken zijn voorzien van nieuwe dakbedekking in 2021.
– In 2021 zijn diverse kamers voorzien van fraaie visgraat parketvloer.
– De “kleine” woonkamer aan de voorzijde is voorzien van een nieuwe massief eiken vloer.
– De kamer, keuken en beide badkamers zijn voorzien van vloerverwarming.
– Maar liefst 5 slaapkamers op de verdieping.
– 14 zonnepanelen geplaatst eind 2023.
– Het schilderwerk is grotendeels in 2025 gedaan.
– HR-CV combiketel in de kelder is vernieuwd in 2023.
– Het betreft een gemeentelijk monument.
– Veel originele details zijn bewaard gebleven.
Kortom …. een geweldig huis dat u moet zien vanwege de prettige ligging nabij het centrum, de ruime indeling en de prachtige renovatie met respect voor originele details. Een geweldig familiehuis.
Als bovenstaande je belangstelling heeft gewekt en zie jij jezelf hier wel wonen, neem dan contact op met ons kantoor om een afspraak in te plannen voor een bezichtiging. We laten je alle ins en outs van de woning graag zien.
Kenmerken
Adres |
|
| Straatnaam | Langewijk |
| Huisnummer | 190 |
| Postcode | 7701 AK |
| Plaats | Dedemsvaart |
Overdracht |
|
| Status | Beschikbaar |
| Koopprijs | € 969.000,- k.k. |
Bouwvorm |
|
| Soort | Villa |
| Type | Vrijstaande woning |
| Bouwjaar | 1872 |
| Bouwvorm | Bestaande bouw |
| Liggingen | Beschutte ligging |
Indeling |
|
| Gebruiksoppervlakte woonfunctie | 37 m2 |
| Perceel oppervlakte | 3.510 m2 |
| Gebruiksoppervlakte overige functies | 19 m2 |
| Inhoud | 1.327 m3 |
| Aantal kamers | 9 |
| Aantal slaapkamers | 4 |
Energie |
|
| Soorten verwarming | CV ketel, Gaskachels, Open haard, Vloerverwarming gedeeltelijk |
| CV ketel type | Combi HR |
| CV ketel bouwjaar | 2023 |
| Soorten warm water | CV ketel |
| CV ketel combiketel | Ja |
| CV ketel brandstof | Gas |
| CV ketel eigendom | Eigendom |
Buitenruimte |
|
| Tuintypen | Tuin rondom |
| Kwaliteit | Fraai aangelegd |
| Totale oppervlakte | 3.300 m2 |
Bergruimte |
|
| Soort | Vrijstaand steen |
| Voorzieningen | Voorzien van elektra |
| Totaal aantal | 2 |
Parkeergelegenheid |
|
| Soorten | Vrijstaand steen |
| Voorzieningen | Elektra |
| Capaciteit | 1 |
| Oppervlakte | 25 m2 |
| Isolatievormen | Geen isolatie |
| Parkeer faciliteiten | Op eigen terrein |
Dak |
|
| Dak type | Samengesteld dak |
| Dak materialen | Pannen, Bitumineuze Dakbedekking |
Overig |
|
| Permanente bewoning | Ja |
| Onderhoud binnen | Goed tot uitstekend |
| Onderhoud buiten | Goed tot uitstekend |
| Huidig gebruik | Woonruimte |
| Huidige bestemming | Woonruimte |
Voorzieningen |
|
| Voorzieningen | Mechanische ventilatie, TV kabel, Rookkanaal, Dakraam, Glasvezel kabel, Natuurlijke ventilatie |
Contact

Mijnheer Makelaars
Langewijk 350
7701 AR Dedemsvaart
0523 - 612
474
info@mijnheermakelaars.nl








































































































