Koopprijs
€ 675.000,- k.k.

Dedemsvaart | Van Haeringenstraat 89

Koopprijs
€ 675.000,- k.k.
Bouwjaar
1929
Woning
344 m2
Perceel
922 m2
Kamers
11
Brochure

Beschrijving

Gelegen op een mooie locatie, grenzend aan het gemeentepark, bevindt zich deze zeer royale vrijstaande en sfeervolle woning, met vrijstaande dubbele garage, kippenhok, voldoende parkeergelegenheid en heerlijke veranda. Het geheel is gelegen op een royaal perceel van 922 m² eigen grond. Het oorspronkelijke bouwjaar van de woning is 1928. Omstreeks 2009 is de woning rigoureus uitgebouwd aan de zijkant en aan de achterzijde.
Deze woning is dankzij het grote woonoppervlak en de indeling zeer geschikt om aan te wenden als woning voor mantelzorg, eventueel voor dubbele bewoning of voor andere doeleinden. Het betreft wel 1 woonbestemming.

Indeling woonhuis

Het oude woongedeelte:

Begane grond:
Entree, hal, trapopgang, kelder, meterkast, woonkamer voorzien van fraaie oude houten vloer, open keuken, mooie oude vaste kast, openslaande deuren naar mooie ruime veranda, doorloop naar grote woonkamer in het nieuwe gedeelte, vaste kast en toilet.
Vaste trap naar verdieping: overloop met dakkapel, vaste kast, bergkamer, 2 ruime slaapkamers voorzien van airco, badkamer voorzien van ruim wastafelmeubel, douchecabine en toilet.
Via een vlizotrap is de bergzolder bereikbaar.

Het nieuwere woongedeelte:
Ruime open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, hele ruime en lichte woonkamer met houtkachel, nette vloerafwerking, vaste kasten en twee dakramen, kantoorhoek, bijkeuken met opstelling CV-combiketel, gootsteen en witgoedaansluitingen, gang, toilet, vaste kast, doorgang naar achtergelegen aanbouw met daar een hal, een badkamer voorzien van inloopdouche, ligbad en wastafelmeubel, een witgoedkast, 2 slaapkamers, multifunctionele ruimte met airco en openslaande terrasdeuren, twee inloopkasten en een pantry.
Via een vaste trap is de verdieping bereikbaar. Hier bevindt zich een gang met daaraan 3 mooie slaapkamers.

De vrijstaande garage/schuur heeft een oppervlak van ca. 6.7 x 7 m. en bestaat uit garageruimte, bergruimte, vaste trap naar een hele grote bergruimte. Aan de garage vast bevindt zich een houtstek.

Er is ruim voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein, de tuin is fraai aangelegd en gelegen op het oosten. Dankzij de ligging van de tuin is eigenlijk de hele dag de zon er wel te vinden. De achtertuin grenst aan het gemeentepark, waardoor je vanuit je tuin zo het gemeentepark in loopt.
Verder bevindt zich in de tuin, aan de woning vast, een mooie ruime veranda van ca. 20 m². Deze is voorzien van elektra.

Bijzonderheden:
– De woning bevindt zich in een goede staat van onderhoud.
– De dakkapel is recent vernieuwd en vergroot.
– Verwarming vindt plaats via de CV-combiketel uit 2009, airco, elektrische radiatoren en desgewenst de houtkachel.
– Voorzien van 4 airco units.
– Deels voorzien van kunststof kozijnen.
– Voorzien van 3 rolluiken, horren, een zonneluifel en een sunscreen.
– Voorzien van 30 zonnepanelen.
– Rookmeld systeem aanwezig.
– In 2020 is het lage platte dak voorzien van 2 nieuwe dakramen en nieuw dakleer.
– De mansarde kap is onlangs voorzien van nieuwe kunststof daklijsten.
– In de tuin is een bron aanwezig.
– Het totale woonoppervlak is ca. 344 m²!
– De woning heeft energielabel B.
– De woning biedt zeer veel mogelijkheden.

Kortom een woning met heel veel mogelijkheden, heel veel leefruimte en een hele fijne ligging. Als bovenstaande je aanspreekt, neem dan contact op met ons kantoor om een bezichtiging in te plannen. We laten je de woning graag uitgebreid zien.




Kadaster


Kenmerken

Adres

StraatnaamVan Haeringenstraat
Huisnummer89
Postcode7701 CP
PlaatsDedemsvaart

Overdracht

StatusBeschikbaar
Koopprijs€ 675.000,- k.k.

Bouwvorm

SoortEengezinswoning
TypeVrijstaande woning
Bouwjaar1929
BouwvormBestaande bouw
LiggingenAan park, Aan rustige weg

Indeling

Gebruiksoppervlakte woonfunctie53 m2
Perceel oppervlakte922 m2
Gebruiksoppervlakte overige functies6 m2
Inhoud1.098 m3
Aantal kamers11
Aantal slaapkamers7

Energie

Soorten verwarmingCV ketel, Electrische verwarming, Houtkachel
CV ketel typeCombi HR
CV ketel bouwjaar2009
Soorten warm waterCV ketel, Elektrische boiler eigendom
CV ketel combiketelJa
CV ketel brandstofGas
CV ketel eigendomEigendom

Buitenruimte

TuintypenTuin rondom
KwaliteitFraai aangelegd
Totale oppervlakte575 m2

Bergruimte

Parkeergelegenheid

SoortenVrijstaand steen
VoorzieningenElektra, Vliering, Elektrische deur
Capaciteit2
Oppervlakte47 m2
IsolatievormenGeen isolatie
Parkeer faciliteitenOp eigen terrein

Dak

Dak typeMansardedak
Dak materialenPannen, Bitumineuze Dakbedekking
Dak toelichtingen gedeeltelijk plat dak

Overig

Permanente bewoningJa
Onderhoud binnenGoed
Onderhoud buitenGoed
Huidig gebruikWoonruimte
Huidige bestemmingWoonruimte

Voorzieningen

VoorzieningenRolluiken, TV kabel, Buitenzonwering, Airconditioning, Rookkanaal, Dakraam, Glasvezel kabel, Zonnepanelen, Natuurlijke ventilatie


Vergelijkbare Woningen


Contact


Mijnheer Makelaars
Langewijk 350
7701 AR Dedemsvaart
0523 - 612 474
info@mijnheermakelaars.nl